Jarosław Pazgrat

Prezes Zarządu

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności oraz Wydziału Telekomunikacji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz uczestnikiem programu Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Lata 1997-2011

Swoją karierę rozpoczynał jako oficer Wojska Polskiego odpowiedzialny za system łączności dla potrzeb 2 Korpusu Obrony Powietrznej. Od 2007 roku związany z rynkiem cywilnym. W latach 2007-2011 pracował w Ericssonie, gdzie był odpowiedzialny za obszar utrzymania sieci Netii w Polsce. Prowadził projekty optymalizacji procesów operacyjnych i biznesowych, jak również wdrażania narzędzi zwiększających efektowność pracy zespołów terenowych (Work Force Management).

Lata 2011 - 2014

W Impelu pracował nad rozwojem oferty produktowej firmy (obszar zarządzania dokumentacją) oraz w obszarze Account Managementu. Jako Business Development Manager w Relacomie był odpowiedzialny za rozwój obszaru M2M w Polsce. Skutecznie zarządzał i koordynował zespoły sprzedażowe, rozwoju produktu oraz serwisowe.

Lata 2014 - obecnie

Jarosław Pazgrat rozpoczął prace w MCX Telecom październiku 2014r, w lutym 2016 roku objął funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego, a w listopadzie 2016 roku Wiceprezesa Zarządu.

Od stycznia 2019 roku Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający.