Dariusz Kacprzyk

Prezes Zarządu

Ukończył studia na Wydziale Handlu Wewnętrznego i Usług Szkoły Głównej Handlowej oraz program MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Jest Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School – University od Navarra.
Przeszło 26 lat związany był z bankowością, gdzie odpowiadał za rozwój współpracy z największymi klientami korporacyjnymi, instytucjami finansowymi i bankami (w tym Bankiem Światowym, EBI i EFI), finansowanie inwestycji infrastrukturalnych i samorządów, fuzje i przejęcia, handel zagraniczny oraz rozwój produktów.

Lata 1990 -2007

W 1990 roku zaczynał w PKO BP jako kasjer, pracował w Powszechnym Banku Kredytowym (PBK), anastępnie BPH, gdzie miedzy innymi zarządzał departamentem Instytucji Finansowych i Sektora Publicznego.

Był również doradcą w Agencji Rozwoju Komunalnego, koordynował Program Rozwoju Komunalnego organizowany przy współpracy z Bankiem Światowym

Lata 2007 - 2009

W latach 2007-2009 w Pekao SA pracował jako Dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Korporacyjnej. Był Prokurentem oraz Członkiem Komitetu Kredytowego Banku.

Lata 2009 - 2013

Między 2009 i 2013 rokiem związany z BRE Bankiem jako Dyrektor Departamentu Współpracy z Korporacjami i Członek komitetu kredytowego Zarządu Banku.

Lata 2013 - 2016

W latach 2013-2016 był Prezesem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, usprawniając organizację i stawiając na wspieranie przedsiębiorczości i inwestycji infrastrukturalnych.

Jarosław Pazgrat

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności oraz Wydziału Telekomunikacji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz uczestnikiem programu Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Lata 1997-2011

Swoją karierę rozpoczynał jako oficer Wojska Polskiego odpowiedzialny za system łączności dla potrzeb 2 Korpusu Obrony Powietrznej. Od 2007 roku związany z rynkiem cywilnym. W latach 2007-2011 pracował w Ericssonie, gdzie był odpowiedzialny za obszar utrzymania sieci Netii w Polsce. Prowadził projekty optymalizacji procesów operacyjnych i biznesowych, jak również wdrażania narzędzi zwiększających efektowność pracy zespołów terenowych (Work Force Management).

Lata 2011 - 2014

W Impelu pracował nad rozwojem oferty produktowej firmy (obszar zarządzania dokumentacją) oraz w obszarze Account Managementu. Jako Business Development Manager w Relacomie był odpowiedzialny za rozwój obszaru M2M w Polsce. Skutecznie zarządzał i koordynował zespoły sprzedażowe, rozwoju produktu oraz serwisowe.

Lata 2014 - obecnie

Jarosław Pazgrat rozpoczął prace w MCX Telecom październiku 2014r, w lutym 2016 roku objął funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego, a w listopadzie 2016 roku Wiceprezesa Zarządu.

Marek Smolik

Wiceprezes Zarządu